Kursy językowe dla dzieci

Zapraszamy na kursy indywidualne oraz w parach dzieci i młodzież! Aktualnie prowadzimy kursy dla dzieci z języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego.

RODZAJE KURSÓW:

  • kursy języka ogólnego
  • korepetycje
  • kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego.

W przypadku rodzeństwa, na każdy drugi kurs indywidualny przysługuje zniżka w wysokości 5% .

Poniżej znajduje się nasza propozycja programowa z języka angielskiego dla różnych kategorii wiekowych.

playtime

Program Playtime dla dzieci w wieku 3-5 lat

Kurs dla najmłodszych. Obejmuje 3 poziomy. Nauka poprzez zabawę, ruch, taniec i piosenki. Playtime to przede wszystkim scenki z życia przedszkola. Dzieci czują się bezpiecznie w dobrze znanym środowisku.Małpka (duża pacynka) rozpoczyna każdą lekcję w zabawny sposób i budzi entuzjazm. Lekcje przebiegają w ustalonym porządku, co kształtuje dobre nawyki u dzieci. Wesołe historyjki w Playtime wykorzystują autentyczny język używany na co dzień, zaś przekaz wspomagany jest materiałem wizualnym. Czas trwania zajęć: 45 min.

podrecznik

Program Family & Friends dla dzieci w wieku 6-12 lat

Doskonały 7-poziomowy program dla dzieci w wieku szkolnym. Pierwsza jego część obejmuje naukę czytania i pisania w języku angielskim. Kolejne części pozwalają na systematyczne rozwijanie znajomości słownictwa oraz gramatyki aż do poziomu B2.1 Przemyślana metodyka daje doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się.Czas trwania zajęć: 60 min