Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na kursy indywidualne oraz w parach dzieci i młodzież! Prowadzimy kursy języka ogólnego, korepetycje, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego. Od teraz NOWOŚĆ!!! KURSY GRUPOWE PRZEZ SKYPE!!! Zaproście kolegów i koleżanki – stwórzcie własną grupę składającą się z minimum 3 osób, a każde z Was dostanie zniżkę w wysokości aż 10% !!! Mamy w ofercie wszystkie języki! Aktualnie prowadzimy kursy dla dzieci z języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego.
Poniżej znajduje się nasza propozycja programowa z języka angielskiego dla różnych kategorii wiekowych:

playtime

Program Playtime dla dzieci w wieku 3-5 lat

Kurs dla najmłodszych. Obejmuje 3 poziomy. Nauka poprzez zabawę, ruch, taniec i piosenki. Playtime to przede wszystkim scenki z życia przedszkola. Dzieci czują się bezpiecznie w dobrze znanym środowisku.Małpka (duża pacynka) rozpoczyna każdą lekcję w zabawny sposób i budzi entuzjazm. Lekcje przebiegają w ustalonym porządku, co kształtuje dobre nawyki u dzieci. Wesołe historyjki w Playtime wykorzystują autentyczny język używany na co dzień, zaś przekaz wspomagany jest materiałem wizualnym. Czas trwania zajęć: 45 min.

podrecznik

Program Family & Friends dla dzieci w wieku 6-12 lat

Doskonały 7-poziomowy program dla dzieci w wieku szkolnym. Pierwsza jego część obejmuje naukę czytania i pisania w języku angielskim. Kolejne części pozwalają na systematyczne rozwijanie znajomości słownictwa oraz gramatyki aż do poziomu B2.1 Przemyślana metodyka daje doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się.Czas trwania zajęć: 60 min

podrecznik

Program Gold Experience dla młodzieży w wieku 13-17 lat

Nowoczesny 5-poziomowy program dla młodzieży, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech tego kursu.